MEDYA

Festival ile ilgili basın bültenleri ve görsellere buradan ulaşabilirsiniz.

LALBERO DELLA CARAMBOLA

L’Italia è ospite del Kastrofest in Turchia

L’Italia ospite del Kastrofest, il primo evento gastronomico internazionale che si tiene a Kastamonu, in Turchia, nei giorni 27 e 28

Star Gazetesi

Cumhuriyet Gazetesi

KANAL EKONOMİ

Turizmde gastronominin payı giderek artarken kentlerin de bu kapsamda çalışmaları hız kazanıyor. Kastamonu'da 27-28 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Kastrofest – Kastamonu Gastronomi Festivali'ne

KASTAMONU GAZETESİ

Mutfak kültürünün zenginliğine rağmen henüz keşfedilmemiş bir gastronomi destinasyonu olan Kastamonu’nun gastronomi turizminde markalaşması için planlanan hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

GASTRONOMİ TURKEY

27-28 Eylül 2019 tarihlerinde “Geleneğe saygı, geleceğe miras” temasıyla ilk kez düzenlenmesi planlanan Kastrofest – Kastamonu Gastronomi Festivali, bugüne kadar saklı kalmış bir hazine olan Kastamonu

HABERLER.COM

Mutfak kültürünün zenginliğine rağmen henüz yeterince keşfedilmemiş bir gastronomi destinasyonu olan Kastamonu'da, 27-28 Eylül tarihlerinde "Geleneğe Saygı, Geleceğe Miras" temasıyla festival düzenleniyor.

AÇIKSÖZ GAZETESİ

"Geleneğe Saygı, Geleceğe Miras” temasıyla ilk kez düzenlenmesi planlanan Kastrofest-Kastamonu Gastronomi Festivali, bugüne kadar saklı kalmış bir hazine olan Kastamonu mutfağını en doğru mesajlarla yerelden evrensele tanıtacak.

TÜRKİYE TURİZM

Kastrofest – Kastamonu Gastronomi Festivali, bugüne kadar saklı kalmış bir hazine olan Kastamonu mutfağını en doğru mesajlarla yerelden evrensele tanıtacak ilk etkinlik olarak hayata geçirilecek.

KLASS MAGAZİN

Kastamonu Gastronomi Festivali, bugüne kadar saklı kalmış bir hazine olan Kastamonu mutfağını en doğru mesajlarla yerelden evrensele tanıtacak ilk etkinlik olarak hayata geçirilecek.