KASTROFEST PROGRAM – 27 EYLÜL 2019 CUMA
 GASTRO SAHNE SÖYLEŞİ VE PANELLER ATÖLYELER
13:30 -14:00Kortej Geçişi13:30 -14:00 13:30 -14:00 
14:00 -14:30Açılış Konuşmaları14:00 -14:3014:00 -14:30
14:30 -15:00Kazan Ateşinin Yakılması ve Açılış Fotoğrafının Çekimi14:30 -15:0014:30 -15:00
15:00 -15:30

 

GASTROSHOW
Kastamonu Mutfağına Evrensel Bakış
Sahrap Soysal & İtalyan Şef Michele Esposito

15:00 -15:30 15:00 -15:30
ATÖLYE 1
Orman Mantarlı, Otlu Siyez Risotto
İksir Çiftliği-Evren Deniz
15:30 -16:0015:30 -16:00PANEL
Kaybolan Yerel Tarım Değerlerimiz ve
Nitelikli Kastamonu Ürünlerinin Geleceği
Moderatör: Zeynep Kakınç (MDD Başkanı, Gazeteci)
Mustafa Afacan (Gazeteci, Çiftçi)
Mehmet Reis (Reis Gıda YKB)
Birol Uluşan (METRO Kategori Müdürü)
Ebru Baybara Demir (Şef, Sosyal Girişimci, Mutfak Araştırmacısı)
15:30 -16:00
16:00 -16:30

 

GASTROSHOW
Geleneksel Tatlar Sağlıklı Sofralar
Beslenme Uzmanı Dilara Koçak & Yerel Şef

16:00 -16:3016:00 -16:30
ATÖLYE 2
Kaşık Helva
Neriman Mahmutoğlu & Yasemin Genç
16:30 -17:0016:30 -17:00SÖYLEŞİ
Sürdürülebilir Tarımda Geleneksel Ürünlerin Önemi
Valentina Stinga (İtalya Rareche organik çifliği kurucusu, sürdürülebilir tarım uzmanı)
16:30 -17:00

 

KASTROFEST PROGRAM – 28 EYLÜL 2019 CUMARTESİ

 GASTRO SAHNE SÖYLEŞİ VE PANELLER ATÖLYELER
10:00 – 10:30YARIŞMA
Gastronomi Öğrencileri Yarışıyor
Bölge Ürünleri İle Yaratıcı Kastamonu Mutfağı 1. etap
10:00 – 10:30 10:00 – 10:30 
10:30 -11:0010:30 -11:00SÖYLEŞİ
Turizme Yeni Bir Bakış: Eko-Gastronomi ve Sürdürülebilirlik
Elif Ovalı (Teofarm)
İksir Sema Aydın (İksirli Çiftlik)
Serdar İzbeli (İzbeli Çiftliği)
10:30 -11:00
11:00 -11:30

 

GASTROSHOW
Geleceğe Miras Tatlar: Siyez Bulguru
Ayşe Tüter & Yerel Şef

11:00 -11:3011:00 -11:30
ATÖLYE 1
Kuru karma, Recai Yılmaz
11:30 -12:0011:30 -12:00PANEL
Geleneksel Mutfaklar ve Gastro Turizme Etkileri
Moderatör: Metin Çelik (Gastronomi Turizmi Danışmanı)
Adnan Şahin (Anadolu Halk Mutfağı Araştırmaları Derneği Bşk,
Türkiye Gazetesi Yazarı)Ebru Koralı (GastroEkonomi Zirvesi Başkanı,
TURYİD, Marka Sokak)
Gülay Aslan (TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü Daire Başkanı)
11:30 -12:00
12:00 -12:30

 

YARIŞMA
Kastamonulu Kadınlarla Geleneksel
Kastamonu Yemekleri Yarışması

12:00 -12:3012:00 -12:30
ATÖLYE 2
Banduma
Şerife Bacı Kültür Evi
Şerife Şahin Ocaklı
12:30 -13:0012:30 -13:00SÖYLEŞİ
Gastronomi Festivallerinde Adana Örneği
Tayyar Zaimoğlu (ÇUKTOB Başkanı, TURYİD Yönetim Kurulu Üyesi)
12:30 -13:00
13:00 -13:30GASTROSHOW
Kastamonu Mutfağına
Usta Dokunuşlar
Hazer Amani & Yerel Şef
13:00 -13:3013:00 -13:30
ATÖLYE 3
Ekşili Pilav
Siyezevi – Mehmet Altaş
13:30 -14:0013:30 -14:00SÖYLEŞİ
Sürdürülebilir Kırsal Kalkınmada Fon ve Teşviklerin Önemi
Filiz Hösükoğlu (Eski UNDP Proje Koordinatörü – Proje Danışmanı)
13:30 -14:00
14:00 -14:30GASTROSHOW
Mutfakta İtalyan Var
Danilo Zanna & Yerel Şef
14:00 -14:3014:00 -14:30
ATÖLYE 4
Göce Çorbası
Havva Ayna
14:30 -15:0014:30 -15:00PANEL
Kenevirin Dönüşü
Moderatör: Prof. Dr. Dursun Kırbaş
Dr. Yalçın Koçak (Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi)
İsmail Tokalak (Araştırmacı Yazar)
14:30 -15:00
15:00 -15:30
GASTROSHOW

Sahnede Kastamonu Var
Yerel Şef
15:00 -15:3015:00 -15:30
ATÖLYE 5
Kara Çorba
Uğurlu Konakları – Ayşe Çalışır
15:30 -16:0015:30 -16:00SÖYLEŞİ
Duayenlerden Kastamonu Mutfak Kültürü
Moderatör: Dr. İrfan Mısırlı (Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi Ö.Ü.)
Av. Yavuz Ballık
Nahide Oğuzbalaban
Neziha Çemekoğlu
15:30 -16:00
16:00 -16:30YARIŞMA
Gastronomi Öğrencileri Yarışıyor
Bölge Ürünleri İle Yaratıcı Kastamonu Mutfağı 2. etap
16:00 -16:3016:00 -16:30ATÖLYE 6
Cevizli Çörek
Sarıkonak Kadın Kooperatifi
Elmas Akbağ
16:30 -17:0016:30 -17:00 16:30 -17:00